Home > Products > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR31BP910BFURAB
CDR31BP910BFURAB
CDR31BP910BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy CDR31BP910BFURAB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number CDR31BP910BFURAB
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 91PF 100V BP 0805
Product parameter
Part Number CDR31BP910BFURAB Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 91PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5785 pcs Takela-daza CDR Series (MIL-PRF-55681)
Category Capacitors Voltage - Voalamina 100V
fandeferana ±1% Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Kofehy ny hafanana BP Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 naoty -
Fonosana Bulk Package / Case 0805 (2012 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Tendrombohitra Surface Mount, MLCC
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana R (0.01%) Detailed Description 91pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Capacitance 91pF Applications General Purpose