Home > Products > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy CDR33BP102BFURAJ amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number CDR33BP102BFURAJ
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
Part Number CDR33BP102BFURAJ Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 1000PF 100V BP 1210 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5721 pcs Takela-daza CDR Series (MIL-PRF-55681)
Category Capacitors Voltage - Voalamina 100V
fandeferana ±1% Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Kofehy ny hafanana BP Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33 naoty -
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Tendrombohitra Surface Mount, MLCC
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana R (0.01%) Detailed Description 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Capacitance 1000pF Applications General Purpose