Home > Products > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR33BP222BFURAB
CDR33BP222BFURAB
CDR33BP222BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy CDR33BP222BFURAB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number CDR33BP222BFURAB
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Product parameter
Part Number CDR33BP222BFURAB Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4559 pcs Takela-daza CDR Series (MIL-PRF-55681)
Category Capacitors Voltage - Voalamina 100V
fandeferana ±1% Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Kofehy ny hafanana BP Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33 naoty -
Fonosana Bulk Package / Case 1210 (3225 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Tendrombohitra Surface Mount, MLCC
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana R (0.01%) Detailed Description 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Capacitance 2200pF Applications General Purpose