Home > Products > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy CDR34BP432BFURAJ amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number CDR34BP432BFURAJ
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Part Number CDR34BP432BFURAJ Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4225 pcs Takela-daza CDR Series (MIL-PRF-55681)
Category Capacitors Voltage - Voalamina 100V
fandeferana ±1% Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Kofehy ny hafanana BP Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34 naoty -
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Tendrombohitra Surface Mount, MLCC
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana R (0.01%) Detailed Description 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Capacitance 4300pF Applications General Purpose