Home > Products > Capacitors > Ceramic Capacitors > CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy CDR35BP562BFURAB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number CDR35BP562BFURAB
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Part Number CDR35BP562BFURAB Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4950 pcs Takela-daza CDR Series (MIL-PRF-55681)
Category Capacitors Voltage - Voalamina 100V
fandeferana ±1% Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Kofehy ny hafanana BP Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35 naoty -
Fonosana Bulk Package / Case 1825 (4564 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C Tendrombohitra Surface Mount, MLCC
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Height - Mipetraka (Max) - Toetoetra -
Tsy fetezana R (0.01%) Detailed Description 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Capacitance 5600pF Applications General Purpose