Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RGC1206DTC412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RGC1206DTC412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RGC1206DTC412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 1807809 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRGC Series
Category Resistors fandeferana ±0.5%
Kofehy ny hafanana ±50ppm/°C Package Device Device 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Series RGC
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Anarana hafa RGC 1/8 T2 412 0.5% R