Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNCF0402BTC412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNCF0402BTC412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(Ao anaty dolara amerikana)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0402BTC412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 1525403 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNCF Series
Category Resistors fandeferana ±0.1%
Kofehy ny hafanana ±50ppm/°C Package Device Device 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RNCF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.063W, 1/16W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.014" (0.35mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film