Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNCF0603DTC412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNCF0603DTC412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0603DTC412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 4249498 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNCF Series
Category Resistors fandeferana ±0.5%
Kofehy ny hafanana ±50ppm/°C Package Device Device 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Series RNCF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.022" (0.55mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film