Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNCF1206DKE412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNCF1206DKE412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(Ao anaty dolara amerikana)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1206DKE412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 880454 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNCF Series
Category Resistors fandeferana ±0.5%
Kofehy ny hafanana ±25ppm/°C Package Device Device 1206
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Series RNCF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.026" (0.65mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film