Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNCF1210DKE412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNCF1210DKE412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(Ao anaty dolara amerikana)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1210DKE412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 732886 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNCF Series
Category Resistors fandeferana ±0.5%
Kofehy ny hafanana ±25ppm/°C Package Device Device 1210
Size / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Series RNCF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.026" (0.65mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film