Home > Products > Resistors > Chip Resistor - Tendrontany > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNCF2512BTE412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNCF2512BTE412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(Ao anaty dolara amerikana)
4000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF2512BTE412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 282581 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNCF Series
Category Resistors fandeferana ±0.1%
Kofehy ny hafanana ±25ppm/°C Package Device Device 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Series RNCF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.75W, 3/4W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case 2512 (6432 Metric)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Mpanazatra Standard Lead Time 12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) 0.026" (0.65mm)
Toetoetra Automotive AEC-Q200 Tsy fetezana -
Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film fifehezan Thin Film