Home > Products > Resistors > Through Through Resistors > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy RNMF14FTD412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number RNMF14FTD412R
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNMF14FTD412R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 3131326 pcs Takela-daza Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Category Resistors fandeferana ±1%
Kofehy ny hafanana ±100ppm/°C Package Device Device Axial
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Series RNMF
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Anarana hafa RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND