Home > Products > Resistors > Through Through Resistors > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy FMP300FBF73-412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number FMP300FBF73-412R
Manufacturer Yageo
Description RES MF 3W 1% AXIAL
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number FMP300FBF73-412R Manufacturer Yageo
Description RES MF 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 1665917 pcs Takela-daza FMP Series
Category Resistors fandeferana ±1%
Kofehy ny hafanana ±100ppm/°C Package Device Device Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Series FMP
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 3W
Fonosana Bulk Package / Case Axial
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) -
Toetoetra Flame Proof, Safety Detailed Description 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
fifehezan Metal Film
Ny vokatra mifandraika amin'izany
  • Part #:FMP300FBF73-3K9
  • Manufacturers:Yageo