Home > Products > Resistors > Through Through Resistors > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy MFP50SBRE52-412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number MFP50SBRE52-412R
Manufacturer Yageo
Description RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFP50SBRE52-412R Manufacturer Yageo
Description RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 666850 pcs Takela-daza MFP Series
Category Resistors fandeferana ±0.1%
Kofehy ny hafanana ±50ppm/°C Package Device Device Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MFP
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) -
Toetoetra - Detailed Description 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film