Home > Products > Resistors > Through Through Resistors > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy MFR25SFRF52-412R amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number MFR25SFRF52-412R
Manufacturer Yageo
Description RES MF 1/4W 1% AXIAL
(Ao anaty dolara amerikana)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFR25SFRF52-412R Manufacturer Yageo
Description RES MF 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 5895454 pcs Takela-daza MFR Series
Category Resistors fandeferana ±1%
Kofehy ny hafanana ±100ppm/°C Package Device Device Axial
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Series MFR
fanoherana 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Fonosana Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Operating Temperature -55°C ~ 155°C Isan'ny famaranana 2
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Height - Mipetraka (Max) -
Toetoetra - Detailed Description 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
fifehezan Metal Film
Ny vokatra mifandraika amin'izany
  • Part #:MFR25SFRF52-3R9
  • Manufacturers:Yageo