Home > Products > Fiantohana herinaratra - Tafio-bala > DC DC Converters > GS-R12FS0001.9
GS-R12FS0001.9
GS-R12FS0001.9
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy GS-R12FS0001.9 amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number GS-R12FS0001.9
Manufacturer STMicroelectronics
Description DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(Ao anaty dolara amerikana)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GS-R12FS0001.9 Manufacturer STMicroelectronics
Description DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 14471 pcs Takela-daza
Category Fiantohana herinaratra - Tafio-bala Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 1.235 ~ 5.5 V Voltage - Input (min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 15V Type Non-Isolated PoL Module
Size / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Series GS-R12FP
Fonosana Bulk Package / Case 10-SMD Module
Anarana hafa 497-8252 Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Isan'ny output 1 Tendrombohitra Surface Mount
Toetoetra - fahombiazana 83%
Detailed Description Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.9A 4.5V - 15V Input Current - Output (Max) 1.9A