Home > Products > Fiantohana herinaratra - Tafio-bala > DC DC Converters > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy GS-R24FS0001.8 amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number GS-R24FS0001.8
Manufacturer STMicroelectronics
Description DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(Ao anaty dolara amerikana)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GS-R24FS0001.8 Manufacturer STMicroelectronics
Description DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 15007 pcs Takela-daza
Category Fiantohana herinaratra - Tafio-bala Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 1.235 ~ 5.5 V Voltage - Input (min) 16V
Voltage - Input (Max) 35V Type Non-Isolated PoL Module
Size / Dimension 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Series GS-R24FP
Fonosana Bulk Package / Case 10-SMD Module
Anarana hafa 497-8255 Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Isan'ny output 1 Tendrombohitra Surface Mount
Toetoetra - fahombiazana 83%
Detailed Description Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Current - Output (Max) 1.8A
Base Part Number GS-R24F Applications ITE (Commercial)
Ny vokatra mifandraika amin'izany
GS-R12FV0001.9 Image
  • Part #:GS-8M
  • Manufacturers:Panasonic
  • Description:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • Ao amin'ny staoky:769
GS-8S-C8 Image
  • Part #:GS-8S-C8
  • Manufacturers:Panasonic
  • Description:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE