Home > Products > Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana > DC Fans > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy F412R-12LLB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number F412R-12LLB
Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(Ao anaty dolara amerikana)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-12LLB Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 13447 pcs Takela-daza F412R
Category Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana sakany 12.20mm
Weight 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - Voalamina 12VDC famaranana 2 Wire Leads
Static Pressure 0.047 in H2O (11.8 Pa) Size / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Series F412R RPM 3750 RPM
Power (Watts) 480mW Anarana hafa 563-1134
F412R12LLB
Operating Temperature 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Noise 14.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fiarovan-doha - Toetoetra -
Fan Type Tubeaxial Current Rating 0.040A