Home > Products > Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana > DC Fans > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy F412R-24MB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number F412R-24MB
Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Part Number F412R-24MB Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 14941 pcs Takela-daza F412R
Category Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana sakany 12.20mm
Weight 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 20.4 ~ 26.4VDC
Voltage - Voalamina 24VDC famaranana 2 Wire Leads
Static Pressure 0.102 in H2O (25.5 Pa) Size / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Series F412R RPM 5400 RPM
Power (Watts) 960mW Anarana hafa 563-1140
F412R24MB
Operating Temperature 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Noise 23.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fiarovan-doha - Toetoetra -
Fan Type Tubeaxial Current Rating 0.040A