Home > Products > Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana > DC Fans > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYNy sary dia natao ho an'ny fanondroana ihany.
Jereo ny famaritana vokatra ho an'ny antsipirian'ny vokatra.
Buy F412R-24LB amim-pahatokiana amin'ny Components-World.HK, 1 taona Warranty
Request a Quote
Part Number F412R-24LB
Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Part Number F412R-24LB Manufacturer Copal Electronics
Description FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 16873 pcs Takela-daza F412R
Category Mpankafy, fitantanana ara-pahasalamana sakany 12.20mm
Weight 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 20.4 ~ 27.6VDC
Voltage - Voalamina 24VDC famaranana 2 Wire Leads
Static Pressure 0.059 in H2O (14.7 Pa) Size / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
Series F412R RPM 4200 RPM
Power (Watts) 720mW Anarana hafa 563-1137
F412R24LB
Operating Temperature 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Noise 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fiarovan-doha - Toetoetra -
Fan Type Tubeaxial Current Rating 0.030A